Миттєва кредитна карта

Останнім часом кредити стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Тепер необов’язково відкладати гроші з зарплати для придбання бажаної речі, можна просто піти в банк і оформити миттєву кредитну карту. Крім цього завжди знаходяться люди, які живуть без грошових запасів і не вміють планувати свій бюджет.

Для них також існує можливість оформлення миттєвої карти. Адже ідеальний варіант її використання – необхідність грошових коштів для “підстраховки” або до зарплати.

Коли видається моментальна кредитна карта, яка є альтернативою грошових коштів, готівкові на руки не видаються. Вона прив’язується до кредитного рахунку в банку, на цьому рахунку є певний ліміт коштів, якими можна скористатися. При наявності моментальної карти її власник вільний у виборі придбання продукту або послуги, на які потрібні кошти.

Гроші з картки можна витратити практично в будь-якому місці і в будь-який час. Такий кредит не має терміну дії, крім цього є можливість багаторазового кредитування. Таким чином, взявши в кредит товар і після внесення відповідної суми по кредиту, можна знову скористатися кредиткою для придбання вже іншого продукту.

Є також можливість отримання грошових коштів готівкою за допомогою банкомату, але при цьому варто пам’ятати про те, що при використанні банкомату іншого банку може стягуватися комісія.

Коли використовується моментальна кредитна карта є можливість використовувати послугу “пільгового періоду”, який передбачає відсутність відсотків за її обслуговування за вказаний період. Оформляючи кредитну карту з пільговим періодом потрібно обов’язково ознайомитися з умовами кредитування, штрафними санкціями, процентними ставками і комісійними зборами.

Зазвичай отримати моментальну кредитну карту можуть клієнти, які оформляли в цьому банку кредит на покупку автомобіля, під заставу нерухомості або депозитний вклад на певну суму. Для її оформлення потрібно звернутися у відділення банку і надати оригінал паспорта, ідентифікаційний код, іноді – довідку про доходи за останні півроку.

Основні відмінності моментальних карт від класичних варіантів – ціна, час оформлення, часом займає не більше 30 хвилин, і більш висока процентна ставка.
Власнику моментальної кредитної картки не варто забувати про те, що гроші витрачати легко, набагато складніше їх повертати, тому користуватися кредитною карткою потрібно тільки після попереднього аналізу всіх за і проти. Адже відсутність бюджетної дисципліни та економічної грамотності може дорого обходиться споживачеві.

Напишіть відгук