Споживчий кредит

Кожна людина прагне максимально розширити коло своїх інтересів і захоплень, а також всебічно розвиватися і збільшувати світогляд. Однак для цих цілей часто потрібні деякі фінансові витрати. Але, як відомо, грошей багато не буває, тому і на свої захоплення не завжди можна знайти потрібну суму. І щоб задовольнити свої запити доводиться вдаватися до банківських позик, зокрема до споживчим кредитом.

Найбільш актуальним сьогодні стає вигідний споживчий кредит без необхідних застави і поручителів. Пов’язано це в першу чергу з мінімізацією бюрократичної тяганини і зі стратегічної спрямованістю держави на розвиток кредитної системи. Для отримання споживчого кредиту без забезпечення в даному випадку буде достатньо надати до фінансової установи копію та оригінал посвідчення особи.

Споживчий кредит в сфері фінансування є досить молодим і тільки країнам, що розвиваються кредитним продуктом. Він є новаторським банківським інструментом і видається фізичним особам на особисті потреби. При цьому з боку кредитної організації ніякого контролю над витрачанням коштів не передбачено. А ось дисциплінованим позичальникам, які без нарікань виконують свої зобов’язання, надається можливість отримувати споживчі кредити в різних банках, оскільки обмін інформацією про кредитні історії позичальників міститься в бюро кредитних історій і доступна будь-якому кредитній установі.

Щоб вибрати найбільш прийнятні варіанти споживчого кредиту, потрібно особисто проаналізувати інформацію про пропоновані варіанти і вимогах, яка є на сайті кожного банку. До всього іншого кожен банк має електронний калькулятор, за допомогою якого можна без проблем прорахувати вартість кредиту.

Якщо вам не вистачає грошей

Погодьтеся, рідко можна зустріти людину, яка була б задоволена тим обсягом фінансових коштів, яким він має у своєму розпорядженні. Грошей завжди бракує, незалежно від того, який дохід. Така вже людська натура. Проте, проблема ця вирішується. Потрібно просто навчитися рахувати свої гроші і вміти себе обмежувати. Адже не дарма мудреці кажуть: багатий не той, у кого багато, а той, кому вистачає наявного.

Найпростіше рішення при нестачі коштів – піти в банк і взяти потрібну суму. Часто так і надходять, тим більше, що ззовні реклама кредитних установ звучить з усіх боків. Однак дуже швидко приходить протверезіння. Взяті в кредит суми йдуть безповоротно. А необхідність щомісяця втрачати певної частини доходу з метою повернення грошей в банк ще більше погіршує становище. Як перервати цей ланцюг? Практикою доведено: єдине рішення – строге планування доходів і витрат. Головне не форма. Можна взяти звичайну учнівський зошит, а можна скористатися комп’ютерною програмою. Головне – в змісті. А воно полягає в тому, щоб фіксувати будь-яке фінансове надходження і всі витрати, це називається – етапи особистого фінансового планування. Зробивши це, ви отримаєте повну картину: куди йдуть гроші. А потім можна приступати до аналізу витрат. Напевно знайдеться чимало позицій в колонці «витрати», які ви визнаєте невиправданими і зовсім необов’язковими.

Для наочності підрахуйте, скільки грошей пішло на ці непотрібні покупки. Обіцяємо: ви відчуєте шок. Тепер прийшла черга проявити волю і виключити можливість придбання непотрібних речей надалі. Для цього потрібно скласти список необхідних витрат: продукти, обов’язкові платежі, заощадження. Остання стаття обов’язкове. У будь-якої людини є плани, реалізація яких потребує фінансових витрат. Це може бути придбання нової машини, заміського будинку, відвідування курорту і так далі. Потрібно відразу визначити, скільки грошей потрібно на здійснення мрії, і за яких умов. Розрахунок цей нескладний. Але саме довгострокова перспектива повинна стимулювати накопичення грошей, їх збереження.

Для примноження капіталів розумно використовувати і можливості банків. Наявні накопичення можуть працювати, створюючи надбавку. Як правильно вибрати підходящий варіант, на яких умовах довірити свої заощадження банку – про все це можна дізнатися у консультантів кредитних установ, які допоможуть вам визначитися у своїх інвестиціях.

Напишіть відгук