Соціальний проект “Scholarship в Україні”

Конкурс для студентів, який дає можливість отримати 15 тисяч грн на навчання в Україні.

Стартував новий IXКонкурс соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» з видачі грантів на освіту. Стартував під егідою «Мотивація нескорених».
Про це повідомила Юлія Валуєва, керівниця проєкту «Scholarship в Україні».
«Завдяки грантодавачам «Грузар» та «CreditPlus», в межах конкурсу студенти мають змогу виграти два окремих гранти. За перші місця грошова нагорода у розмірі 15000 грн, другі та треті місця також з грошовими винагородами: 4000 грн та 2000 грн у відповідності», – ідеться у повідомленні.

І грант — «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні». Подати заявку можна https://creditplus.ua/scholarship.
ІІ грант — «Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення». Подати заявку можна https://gruzar.com.ua/grant.
Для участі в конкурсі студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із цих тем і надіслати на grant@schoiarship.in.ua для оцінки журі.

«Конкурсні роботи повинні мати самостійне виконане дослідження певної теми, яке відповідає сучасним принципам, має певну структуру, містить результат власного пошуку, власні висновки» – умови, які озвучили організатори конкурсу.

Участь у конкурсі безплатна. Роботи прийматимуться до 16 травня 2023 року. Узяти участь у конкурсі може будь-який здобувач вищої освіти 1-5 курсів (також і магістранти), незалежно від фахового напрямку навчання.
«Мета проєкту – підтримка та розвиток студентів, які залишилися в важкі часи в Україні, в період воєнного стану. Це унікальна можливість для студентів, яка принесе їм великий вклад в їх майбутнє»— зазначили організатори.

Проєкт існує п’ять років. Його організатори — інтернет-маркетингове агентство «CyberShark». Вони заснували цей конкурс з метою підтримки студентів,які отримають значний досвід, а для партнерів – можливість отримати свіжі ідеї, які можна застосовувати для свого бізнесу.В разі виникнення питань, будь ласка, пишіть на електронну адресу grant@schoiarship.in.ua або телефонуйте за номером +380676226282