Акція “Приведи друга”

З 20 вересня 2013 року, порекомендував оформити кредит готівкою, кредитну карту або договір депозитного вкладу в Промінвестбанку своєму другу чи знайомому, ви гарантовано отримуєте грошову винагороду.

Акція "Приведи друга"

ОФІЦІЙНІ УМОВИ АКЦІЇ “ПРИВЕДИ ДРУГА”

Період проведення акції: з 20.09.2013 року по 1.04.2016 включно.
Отримати грошову винагороду просто – для цього потрібно:

 • Перше – порекомендувати своєму другові, родичеві або знайомому оформити в ПАТ «Промінвестбанк» особистий поточний рахунок, депозитний вклад або пенсійний рахунок.
 • Друге – переконатися, що ваш друг, родич або знайомий знає ваш індивідуальний номер клієнта ПАТ «Промінвестбанк» (GCIF). Уточнити індивідуальний номер клієнта банку (GCIF) можна у відділенні або за телефоном цілодобового контактного центру банку.
 • Третє – при оформленні банківського продукту в ПАТ «Промінвестбанк» вашому другу, родичу чи знайомому необхідно переконатися в тому, що ваш індивідуальний номер клієнта (GCIF) був внесений в договір на його оформлення.

За умови дотримання офіційних правил і умов акції вашим грошовою винагородою буде:

 • ЗА ВІДКРИТИЙ ІНШОМУ ПЕНСІЙНИЙ РАХУНОК – 50 ГРН.
  Винагорода в розмірі 50 грн. виплачується в місяці, наступному за місяцем, в якому була зарахована перша пенсія і / або соціальна допомога на рахунок Друга.
 • ЗА ВІДКРИТИЙ ІНШОМУ ТЕКУЩИЙ РАХУНОК:
  50 грн.
  Винагорода в розмірі 50 грн. виплачується за умови проведення Другом мінімум однієї транзакції операції в торгово-сервісній мережі на суму від 200 грн. протягом місяця, наступного за місяцем, в якому був відкритий поточний рахунок.
 • ЗА ДЕПОЗИТНИЙ ВНЕСОК ДРУГА:
  100 грн. за депозитний вклад одного Друга, відкритий в ПАТ «Промінвестбанк».
  150 грн. за кожен депозитний вклад, відкритий в ПАТ «Промінвестбанк» двома або трьома Друзями.
  200 грн. за кожен депозитний вклад, відкритий в ПАТ «Промінвестбанк» більш ніж чотирма Друзями.

Виплата винагороди в розмірі 100 грн., 150 грн., 200 грн. здійснюється в місяці, наступному за місяцем, в якому був розміщений депозитний вклад Другом, відповідно до договору банківського вкладу, укладеним в період дії Акції.
Звертаємо увагу, що кількість наведених друзів в рамках акції необмежено!

Напишіть відгук