Дайджест новин Львова за минулий тиждень (з 04 по 10 лютого)

Західний мегаполіс України ніколи не спить і ніколи не зупиняється – життя тут кипить вдень і вночі, завжди насичене різними подіями. Чим жив Львів на минулому тижні – більш детально в нашому дайджесті основних новин.

  • Проїзд подорожчав, а якість послуг – ні. Львів’яни скаржаться на те, що навіть після збільшення вартості проїзду якість послуг в громадському транспорті залишає бажати кращого. Проїзд у міському транспорті подорожчав до 7 грн в маршрутках, залишившись для пенсіонерів безкоштовним.
  • Презентована стратегія розвитку міжнародного львівського аеропорту імені Данила Галицького. Наразі активно йдуть роботи по відновленню старого терміналу, бо новий термінал аеровокзалу не справляється вже с пасажирським потоком.
  • Місцева влада разом з поліцією оголошує кампанію по боротьбі з браконьєрами, що зривають весняні первоцвіти, занесені до «Червоної книги України». Влада буде «полювати» на тих, хто продає червонокнижні рослини на стихійних базарах.
  • Три велосипедні доріжки з’являться у Львові. Нарешті влада починає думати про ще одних учасників дорожнього руху – велосипедистів. Місцева влада вже оголосила три тендери через систему ProZorro.
  • Львівська міська рада заявила, що до кінця 2019 року у Львові будуть капітально відремонтовано 5 шкільних стадіонів, а також почнуть реконструкцію шостого.

Напишіть відгук