Гроші в кредит

Сьогодні отримати кредит може практично будь-який громадянин країни. Для цього необхідно зовсім небагато: пакет документів і заявка на отримання позикових коштів. Якщо мова йде про невелику суму, максимум до 30-40 тисяч доларів, то потенційному клієнту не потрібно шукати поручителів і оформляти як заставу об’єкт нерухомості.

Молодь і кредити

Сучасний ринок IT-технологій розвивається просто колосальними темпами. Активна молодь, яка звикла жити в ногу з часом, намагається стежити за появою новинок. Це можуть бути планшети, моноблоки, портативні ігрові консолі, смартфони або ноутбуки нового покоління. Вартість модельної лінійки будь-якого продукту завжди досить висока. Повинно пройти мінімум півроку до того часу, коли нова техніка почне втрачати в ціні. Однак молодь хоче здійснити жадану покупку тут і зараз. Як бути? Рятівною соломинкою стають кредити. Це можливість отримати позикові кошти і сплатити ними новинку, представлену на ринку сучасних технологій. Переваги полягають у тому, що не потрібно повертати гроші відразу і можна вносити щомісячні платежі, які не завдадуть шкоди бюджету клієнта.

Що необхідно врахувати?

Як правило, фінансові установи не вимагають звіту в тому, на що будуть витрачені кредитні гроші. Знову ж таки, якщо мова йде про невеликі суми. Такі банківські програми називаються «кредит на потреби». Споживач має право витрачати гроші на свій розсуд. Це може бути одяг, техніка, ремонт, весілля і т.д. Якщо говорити про придбання, скажімо, планшета, то потенційний клієнт повинен продумати все до дрібниць.

У багатьох великих гіпермаркетах техніки сидять кредитні консультанти, що представляють інтереси різних банків. Можна оформити позику на місці, але в такому випадку споживач не отримує гроші на руки. Банк перераховує магазину необхідну суму, а позичальник несе відповідальність і виконує свої зобов’язання безпосередньо перед фінансовою установою. Якщо брати кредит на потреби, то в процесі не задіяна третя сторона – гіпермаркет електроніки. Гроші видаються на руки, а споживач сам вибирає торгову точку, де він бажає придбати товар.

Інтернет-покупки в кредит

Ще одна перевага отримання позикових коштів на руки – це можливість здійснити покупку в Інтернеті. Як правило, в глобальній Мережі товари продаються дешевше, ніж в торгових мережах міста. Споживач отримує можливість заощадити, але ж мова не йде про власні кошти. Іншими словами, клієнт економить гроші банку і зменшує свої зобов’язання перед ним.

Позикові кошти видаються під певний відсоток. Кожна фінансова установа на свій розсуд встановлює річні ставки. Їх розмір залежить від безлічі факторів, включаючи платоспроможність клієнта. Якщо він зможе надати довідку з місця роботи про нарахування хорошою заробітної плати, то є шанс на зниження процентної ставки по кредиту. Краще, якщо кредитна історія нічим не зіпсована, наприклад, простроченням платежів або неповерненням кредиту.

Взаємовигідне співробітництво

Клієнт повинен розуміти, що в банку не хочуть тільки заробити на ньому. Це взаємовигідна співпраця для обох сторін. Споживач отримує в своє розпорядження позикові кошти і вирішує проблеми або питання. Він уже знаходиться у вигідному положенні, так як кредит допоміг позбутися труднощів і підвищити рівень комфорту. У свою чергу банк отримує свої комісійні за надання позикових коштів. Тому думка, що фінансові установи вганяють в кабалу і намагаються заробити на своїх клієнтах, а ті лише страждають від цього – помилково. Кожна сторона отримує свою вигоду від такої угоди.

Перед тим, як отримати гроші в кредит, рекомендується вивчити лінійки продуктів всіх банків свого міста. Цілком ймовірно, що з усіх пропозицій знайдеться найоптимальніше, яке влаштує клієнт за всіма параметрами. А головне для споживача – мінімальна річна ставка по кредиту і відсутність прихованих платежів або комісій.

Напишіть відгук