Іпотечний кредит без початкового внеску

З кожним роком іпотечні кредитні програми завойовують все більшу популярність у жителів нашої країни, оскільки дозволяють купувати нову житлову нерухомість всім бажаючим, що не володіє великим фінансовим станом. Однак даний спосіб придбання власного житла має не тільки свої очевидні плюси, а й деякі певні мінуси, головним з яких є необхідність внесення початкового внеску, розмір якого часом складають дуже велику суму для звичайної людини. Дана ситуація, що склалася стала причиною того, що багато банків приступили до розробки нової іпотечної програми не припускає обов’язково внесення початкового внеску. Такий вид іпотечного кредитування є ще новинкою для багатьох потенційних позичальників нашої країни, тому в даній статті ми поговоримо про те, що таке іпотечний кредит без початкового внеску, умови його надання.

Іпотечний кредит без початкового внеску, умови його надання.

Іпотечний кредит без початкового внеску, не дивлячись на всю свою привабливість, передбачає обов’язкову наявність трьох найбільш важливих умов:

1. За допомогою даної іпотечної програми позичальник має можливість придбати квартиру або будинок в кредит тільки на вторинному ринку нерухомості.

2. Отримати іпотечний кредит без початкового внеску може тільки досить заможна людина, тобто вже має у своїй власності одну житлову нерухомість, яку він зможе надати як ліквідна застава. При цьому позичальник може розраховувати на отримання кредитної грошової суми, що дорівнює 90% від вартості заставного майна.

3. Для отримання іпотечного кредиту без спочатку внеску позичальник повинен володіти набагато великим розміром щомісячного доходу, ніж при оформленні інших різновидів даної кредитної програми.

Для оформлення іпотечного кредиту без початкового внеску позичальник повинен надати банківській установі досить значний пакет обов’язкових документів, що складається з:

• Довідки наданої психоневрологічних і наркологічних диспансером;

• Виписки наданої Єдиним державним реєстром підтверджує права позичальника на нерухоме майно;

• Довідки з БТІ;

• Довідки виданої податковою інспекцією;

• Правовстановлюючі документи;

• Звіт про оцінки майна, яка була проведена незалежним фахівцем-оцінювачем;

• Документи, що засвідчують права володіння нерухомим майном, яке повинно бути надано позичальником в якості додаткової застави.

Крім цього позичальнику необхідно обов’язково звернутися в страхову компанію (як правило, партнеру банку-кредитора) з метою страхування свого життя і працездатності, а також купується в кредит житлової нерухомості.
І тільки після виконання всіх вищевказаних умов позичальник може звернутися в банк для заповнення заявки на отримання іпотечного кредиту без початкового внеску.

Напишіть відгук