Страхування ОСАГО в Україні 2018: розрахунок вартості, оформлення, вибір страховика

Поліс страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, відомий як автоцивілка або ОСАГО, є обов’язковим при водінні. Відсутність поліса автоцивілки, згідно з Правилами дорожнього руху України, кваліфікується як серйозне порушення, карається накладенням штрафу і складанням протоколу про адміністративне правопорушення.

2Щоб цього не сталося, слід завчасно подбати про автоцивілки. Провести попередній розрахунок вартості ОСАГО онлайн і купити автоцивілку можна, не покидаючи свій комп’ютер.

Сервіси онлайн страхування знаходять все більший попит у клієнтів. Особливо помітна динаміка зростання онлайн сервісу в автострахуванні в цілому і, зокрема, обов’язкової автоцивілки.

 

 

Що таке автоцивілка (ОСАГО)?

1Автоцивілка або ОСАГО – це обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Вона являється обов’язковим видом страхування, який забезпечує страховий захист учасників ДТП: винуватець аварії захищен від страхових виплат на користь постраждалої сторони. Замість нього це робить страхова компанія, яка видала йому страховий поліс.

Страхове покриття поширюється на:

 • відшкодування шкоди, завданої здоров’ю та/або життю учасників дорожньої пригоди;
 • на відшкодування матеріальної шкоди за пошкодження майна потерпілого.

Страхові суми по автоцивілці в 2018 році збільшені і складають:

 • до 100 тис. грн за шкоду, заподіяну майну (на 1 потерпілого);
 • до 200 тис. грн за шкоду, заподіяну здоров’ю потерпілого;
 • до 50 тис. грн по європротоколу.

Відсутність страхового поліса у автовласника тягне за собою штраф у розмірі від 425 до 850 грн, що прописано в КоАП, стаття 126.

  Заповніть заявку і дізнайтеся вартість ОСАГО в надійних страхових компаніях
  partner-osago

  Онлайн розрахунок вартості автоцивілки 2018

  Після того, як рішення про придбання обов’язкової «автоцивілки» прийнято, слід визначитись, де купити ОСАГО, в тому числі через мережу Інтренет. Перш за все, слід розуміти, хто має право здійснювати продаж автоцивілки. Згідно з чинними нормативними актами, які регулюють ринок фінансових послуг, право на продаж тих чи інших видів страховок мають страхові компанії-власники відповідних ліцензій.

  З огляду на широкий попит на страховку ОСАГО, а також з метою максимально зручним способом забезпечити автолюбителів можливістю придбати подібну страховку, продажі здійснюються в рамках партнерських програм.

  Для прикладу, страхова компанія уклала партнерську угоду з будь-яким банком, автосалоном, сервісним центром або іншою компанією, яка має пряме відношення до авторинку.

  Щоб розрахувати вартість автоцивілки в 2018 році знадобиться калькулятор онлайн. Як правило, такий калькулятор дозволить розрахувати ОСАГО, якщо внести необхідну інформацію про автомобіль (марка, рік випуску, об’єм двигуна, місце реєстрації ТЗ).

  Деякі компанії просять надати відомості про водія автомобіля (загальний водійський стаж, безаварійний стаж).

  Найчастіше, в алгоритм розрахунку вартості автоцивілки автомобіля в Україні 2018 включений тільки об’єм двигуна авто і місце його реєстрації.

   Заповніть заявку і дізнайтеся вартість ОСАГО в надійних страхових компаніях
   partner-osago

   Від чого залежить вартість автоцивілки в Україні?

   Купуючи онлайн електронний поліс, автовласник повинен знати, від чого буде залежати вартість автоцивілки.

   6Місце реєстрації автомобіля безпосередньо впливає на вартість ОСАГО. Ціна буде вище для авто, зареєстрованих в великих містах, що обумовлено інтенсивним трафіком і, відповідно, більш високим ризиком потрапити в ДТП.

   Вартість української автоцивілки також буде збільшуватися для авто з великим об’ємом двигуна.

   Стаж водія також впливає на вартість ОСАГО. У разі, якщо в страховому полісі вказані кілька осіб, то водійський стаж, який приймає до уваги, буде найменший з них.

   Безаварійний водійський стаж також безпосередньо впливає на вартість страхового поліса.

   Як відбувається оплата та доставка автоцивілки?

   Після того, як зроблено розрахунок за допомогою калькулятора автоцивілки, клієнт заповнює онлайн заявку, де вказує спосіб доставки страхового поліса і спосіб оплати. Розрахунок може бути проведений безготівковим способом за допомогою банківської карти, електронного гаманця або готівкою через відділення банку.

   Спосіб оплати залежить від технічних можливостей продавця страхового поліса ОСАГО. Доставка автоцивілки і підписання договору відбуваються одночасно. Деталі доставки та оплати можна уточнити у представника страховика.

   Як не стати жертвою шахраїв в отриманні автоцивілки?

   3Щоб не бути обдуреними в своїх очікуваннях і бути впевненим в тому, що при настанні страхового випадку виплата відшкодування буде проведена в повному обсязі і в найкоротші терміни, слід відповідально підійти до вибору страхової компанії, яка надає можливість оформлення та отримання ОСАГО.

    

    

   Щоб не стати жертвою інтернет-шахраїв в отриманні ОСАГО слід зробити наступне:

   1. Опитати знайомих водіїв, як вони оформляли автоцивілку, а також де і коли.
   2. Поцікавитися, хто в вашому регіоні є найбільш популярним страховиком ОСАГО.
   3. Вивчити інформацію про страховиків в Інтернеті.
   4. Вивчіть, що пишуть засоби масової інформації по темі автострахування, зокрема ОСАГО (автоцивілка).
   5. Переглянути тематичні інформаційні ресурси, які містять відповідні новини, статті, огляди, рейтинги.
   6. Після вибору страхової компанії вивчити інформацію, викладену на її веб-сайті, зокрема, відгуки клієнтів, інформацію про обсяг і суму виплаченого відшкодування.
   7. Купувати автоцивілку у компаній, які мають бездоганну репутацію як серед клієнтів, так і партнерів по бізнесу.

    

   Напишіть відгук