Як дізнатися номер свого рахунку в ПриватБанку

Питання – «Як дізнатися номер свого рахунку в ПриватБанку?» – цікавить багатьох клієнтів даної кредитно-фінансової організації. Найлегше в цьому випадку доводиться власником ощадних вкладів, які можуть отримати всю цікаву для них інформацію, просто вивчивши титульний лист своєї ощадкнижки. У всіх інших випадках ви можете дізнатися номер особового рахунку в системі «Приват24», особисто відвідавши відділення банку або зробивши дзвінок в його колл-центр.

Щоб дізнатися номер рахунку за допомогою послуги «Приват24» вам буде потрібно авторизуватися в даній системі, після чого ви зможете отримати всю цікаву для вас інформацію. Номери всіх ваших рахунків будуть виведені на екран комп’ютера відразу після успішного завершення даної процедури. Якщо дзвінок в колл-центр представляється вам більш зручним способом дізнатися свій рахунок в Приватбанку, тоді вам слід просто набрати потрібний телефонний номер, який ви зможете знайти на офіційному сайті даної банківської установи або на звороті пластикової карти.

Далі вам слід повідомити оператору свої прізвище, ім’я та по батькові і заявити про своє бажання дізнатися номер рахунку в ПриватБанку. Якщо ви маєте кілька рахунків у даній кредитно-фінансової організації, то тоді вам слід уточнити, який саме з них вас цікавить. У деяких випадках оператор може задати вам кілька питання для ідентифікації вас як клієнта, на які вам потрібно дати гранично точні відповіді. Після цього оператор продиктує вам комбінацію з двадцяти цифр, яка і буде номером вашого банківського рахунку. Потім, коли ви закінчите записувати ці числа на листку паперу, обов’язково прочитайте їх вголос оператору банку для виявлення можливих помилок.

Крім цього дізнатися номер свого рахунку в Ощадбанку ви зможете, особисто відвідавши відділення даної банківської установи, в якому був відкритий цей рахунок. Для цього вам буде потрібно звернутися до операціоісту з проханням, повідомити вам номер вашого рахунку, не забувши надати йому паспорт, що засвідчує вашу особу пластикову карту або ощадну книжку, до якої прив’язаний даний рахунок

Напишіть відгук