Як вигідно придбати заміську нерухомість

За оцінками аналітиків, попит на заміську нерухомість буде ще, як мінімум два наступних роки рости. Щоб не потрапити на гачок, і не стати господарем непридатного для проживання заміського будинку, майбутні господарі дач і заміських ділянок, повинні врахувати деякі моменти.

Найважливіший момент це те що необхідно під час пошуку пропозицій використовувати тільки сайти продажу заміської нерухомості які заслуговують довіру!

Всі непорозуміння між замовником і забудовником, зазвичай виникають через відсутність класифікацій, ціноутворення не є сформована, а обіцянки про виконання своїх обов’язків залишаються невиконаними стороною забудовника.
Основною проблемою є відсутність будь-яких комунікацій. Це пов’язано з тим, що виконавці будівельних робіт заміських поселень, зосереджують свою увагу на будівництві будинків, плануючи зібрати з клієнта гроші, а як наслідок, власники новеньких котеджів залишаються без газу, світла і доріг.

Насправді ті гроші, які збиралися на будівництво комунікацій, зникають в невідомому напрямку. Найчастіше, виконавці будівельних робіт посилаються на монополістів (газовиків і енергетиків), ніби ті надають їм опір. Насправді, це помилка, яка робиться в особистих підрахунках. А виправлення цих помилок надалі стає неможливим.

Тому за рекомендаціями експертів, в першу чергу перед покупкою котеджу або заміського ділянки, потрібно ознайомитися з наявністю всіх комунікацій, або можливістю їх проведення в майбутньому.

Також потрібно враховувати перед покупкою що забудовник є власником даної ділянки чи ні, тому що співпраця з посередниками несе ризик покупцям.
Тому коли мова йде про покупку заміського маєтку, ризикувати і спішитися не варто. На ринку є достатня кількість компаній, які піклуються про свій престиж і клієнтів, ведучи свої справи відкрито і прозоро. Забезпечуючи усіма необхідними комунікаціями свої проекти.

Напишіть відгук